Kayah z autorską audycją w Meloradiu

Kayah z autorską audycją w Meloradiu

Opublikowany

"Tu i teraz" to nowy program muzyczny w ramówce Meloradia. Jego prowadzącą będzie doskonale znana artystka – Kayah. Wokalistka spotka się ze słuchaczami w każdą środę między 18.00 a 20.00. Pierwsza audycja zostanie wyemitowana 4 października br.

W swoim autorskim show muzycznym Kayah opowie o tym, co ją inspiruje i fascynuje – w zawodowym jak i codziennym życiu. Co tydzień w programie pojawiać się będą nietuzinkowi goście oraz wyjątkowa muzyka wybrana przez piosenkarkę.

Od wielu lat marzyłam o tym, by poprowadzić własny program w radiu. Cieszę się, że spełni się ono w Meloradiu. Jestem bardzo podekscytowana tym, że już niebawem spotkam się ze słuchaczami na antenie, w czasie mojej środowej audycji "Tu i teraz”

– mówi Kayah.

Osobowość, doświadczenie oraz gust muzyczny jednej z największych artystek polskiej sceny doskonale wpisuje się w obrany przez nas kierunek. Bardzo cieszę się, że tak wybitna postać zgodziła się dołączyć do zespołu Meloradia i przez dwie godziny w tygodniu będzie spotykać się z naszymi słuchaczami

– komentuje Kamil Dąbrowa, redaktor naczelny Meloradia.

Kayah jest obecna na scenie od 25 lat, jako wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów i współwłaścicielka firmy fonograficznej Kayax. Swój pierwszy autorski album - “Kamień” - wydała w 1995 roku. Współtworzyła m.in. z Goranem Bregovicem, Cesarią Evorą, Idanem Raichelem, Andrzejem Smolikiem i wieloma innymi.
Meloradio gra w formacie easy listening, w 22 miastach. 4 września br. zastąpiło Radio ZET Gold.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Kayah_fot_Piotr Porębski_Kayax.jpg

grafika | 5,12 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Koncert Radia ZET na The Tall Ships Races

temu

Po raz trzeci do Szczecina przypłyną największe żaglowce  świata. W tym roku finał regat po Bałtyku odbędzie się w dniach 5-8  sierpnia br. Mieszkańcy i turyści mogą w tym czasie liczyć na wiele  atrakcji. Jedną z nich jest koncert polskiej wokalistki, Kayah, która  wystąpi na scenie przy Wałach Chrobrego, 7 sierpnia o godz. 20.00.  Patronem tegorocznego The Tall Ships Races jest Radio ZET.
Meloradio

temu

Meloradio to grupa 19 stacji lokalnych należących do Grupy Eurozet, nadających w 22 polskich miastach. Powstało z myślą o tych, którzy każdego dnia poszukują odprężenia i wytchnienia od natłoku codziennych zajęć. Lubią zwolnić tempo, aby poczuć  się dobrze.
Teraz Rock w Antyradiu

temu

Antyradio i miesięcznik „Teraz Rock” rozpoczynają współpracę redakcyjną. W niedziele w Antyradiu pojawi się nowy program muzyczny „Teraz Rock w Antyradiu”, a w magazynie co miesiąc będzie publikowana rubryka „Antyradio w Teraz Rock”.
Dobra muzyka i wszystko gra

temu

1 października br. wystartuje kampania wizerunkowa Meloradia. Jej hasłem przewodnim będzie liner stacji: „Dobra muzyka i wszystko gra”. Od poniedziałku, 2 października br., będzie można również kupić dwupłytową składankę z największymi przebojami: „Meloradio. Dobra muzyka i wszystko gra”.

Krzysztof Dowgird wraca do Antyradia

Po blisko dwuletniej przerwie na antenę Antyradia wracają „Wieczorne rozmowy” Krzysztofa Dowgirda, „alkoholika trzeźwego od ponad 27 lat”. Będzie je można usłyszeć w każdą niedzielę między 22.00 a północą.