Gasiński i nowi redaktorzy w zespole radiozet.pl

Gasiński i nowi redaktorzy w zespole radiozet.pl

Opublikowany

Jacek Gasiński, wieloletni reporter m.in. „Faktów” TVN i „Wiadomości” TVP1, zostanie liderem nowego projektu internetowego, który  stanie się integralną częścią portalu radiozet.pl. Z kolei Marek  Czunkiewicz i Wojciech Boratyński w roli redaktorów wzmocnią internetowy  zespół informacji.

Gasiński będzie raportować bezpośrednio do Łukasza Sawali, kierownika  redakcji internetowej radiozet.pl, odpowiadającego za proces wydawniczy  online.
W ostatnich latach Gasiński był korespondentem „Wiadomości” TVP1 w  Moskwie. W połowie 2016 roku rozstał się z Telewizją Polską za  porozumieniem stron. Karierę w mediach zaczynał w Trójmieście, gdzie  pracował m.in. w Esce-Nord, TV Gdynia i TVP 3. Był też trójmiejskim i  warszawskim reporterem Faktów TVN, a także reporterem TVN24.
Marek Czunkiewicz przez 26 lat pracował w Telewizji Polskiej. Był tam  m.in. reporterem „Wiadomości” TVP1, ich wydawcą oraz szefem redakcji  krajowej TAI. Wojciech Boratyński od 2015 roku był związany z telewizją  Polsat News.
Radiozet.pl to portal, który od wielu miesięcy notuje systematyczne  wzrosty odwiedzin, miesiąc w miesiąc bijąc swoje historyczne rekordy.  Według ostatnich danych PBI/Gemius za styczeń 2017 roku serwis  odwiedziło 3,45 mln realnych użytkowników.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Rafał Mandes szefem działu Biznes na radiozet.pl

temu

Były dyrektor pionu Biznes w Onecie, Rafał Mandes,  został szefem utworzonego właśnie działu o tematyce biznesowej w ramach radiozet.pl - największego portalu w portfolio grupy Eurozet. 
Serwisy internetowe Grupy Eurozet liderem wśród grup radiowych 

temu

Grupa Eurozet wyprzedziła Grupę RMF i Time zajmując miejsce lidera wśród internetowych serwisów stacji radiowych pod względem liczby realnych użytkowników. Jednocześnie awansowała z 33. na 32. pozycję wśród wszystkich podmiotów internetowych w Polsce (wg Gemius/PBI za lipiec 2017r.).
Ruszył projekt "Mam zdanie" Grupy Eurozet

temu

Dzisiaj, 3 lipca, wystartował nowy innowacyjny serwis  internetowy Grupy Eurozet – mamzdanie.pl. Jego użytkownicy będą  komentować bieżące wydarzenia, społeczne i polityczne w formie  wypowiedzi wideo. Liderem projektu jest Jacek Gasiński.
Nowa wersja strony radiozet.pl

temu

Grupa Eurozet uruchomiła nową wersję portalu Radia ZET - www.radiozet.pl. Nad zmianami pracował, przez ostatni rok, cały dział  online, a nowy layout i wprowadzone funkcjonalności powstały na  podstawie badań preferencji użytkowników. Na nowym portalu znajdziemy  podział na sekcje tematyczne, tj.: polityka, zdrowie, czy sport, jak  również listę przebojów i flagowy program publicystyczny „Gość Radia  ZET” Konrada Piaseckiego.

Bartek Winczewski w Radiu ZET Chilli

6 marca do zespołu Radia ZET Chilli dołączy Bartek Winczewski.