Eurozet Live

Eurozet Live

Opublikowany

Eurozet Live to marka dedykowana projektom cross-mediowym oraz marketingowi miejsc i wydarzeń.

Logo_LIVEurozet_color.jpg
Specjalnością Eurozet Live są projekty cross-mediowe, łączące potencjał Grupy Eurozet z innymi partnerami mediowymi oraz wchodzące bezpośrednio między ludzi. Świetnym przykładami realizacji Eurozet Live są telewizyjne trasy koncertowe „Lata ZET i Dwójki” czy świąteczne koncerty telewizyjne „Cała Polska Śpiewa Kolędy”. 
Na swoim koncie ma już realizację takich dużych projektów jak: telewizyjne trasy koncertowe „Lato ZET i Dwójki”, "Przebojowe Lato Radia ZET i Polsatu", cztery edycje Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze, cykliczne akcje: „Start do nart”, „Dzień Dziecka na Maxa”, "Dzień Dziecka od A do ZET", "ZET Cafe", koncerty „Hit Biało-Czerwonych”, „Cała Polska śpiewa kolędy”, letnie eventy z cyklu „Active Summer”, projekt „BMW Jazz Club”, Festiwal Winobrania w Zielonej Górze i wiele innych.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Morze, góry i Mazury z Radiem ZET

temu

Już po raz szósty Radio ZET zaprasza na aktywną majówkową  akcję „Morze, góry i Mazury”, która tradycyjnie będzie organizowana w  Łebie, Szczyrku i Mikołajkach.
Radio ZET

temu

Radio ZET to jedna z największych i najpopularniejszych ogólnopolskich stacji radiowych. Codziennie dostarcza milionom słuchaczy rzetelnych informacji, starannie dobraną muzykę popularną i zapewnia zabawę na wysokim poziomie. Swój program adresuje do dorosłych Polaków. Od początku istnienia stacja stawia na profesjonalizm i osobowości.
Chillizet

temu

Chillizet. Nastaw się na chill out  sieć stacji radiowych, kierująca swój program do wszystkich, którzy szukają własnej strefy komfortu i relaksu. Swoim słuchaczom oferuje starannie wyselekcjonowaną muzykę w klimacie chilloutowo-jazzowym. To wyjątkowy przewodnik po światowych trendach, wielkomiejskim stylu, najważniejszych wydarzeniach kulturalnych i poczucie humoru na najwyższym poziomie. Stanowi alternatywę dla codziennej oferty rozgłośni mainstreamowych.
Radio Plus

temu

Radio Plus. Przeboje z nutą nostalgii - ponadregionalna sieć rozgłośni lokalnych, kierująca program do wszystkich, którzy oczekują sprawdzonych i znanych przebojów, potwierdzenia tradycyjnych wartości, a oprócz ważnych informacji politycznych i sportowych liczą na wieści ze swojego miasta i okolicy. Chcą poznać plany lokalnych władz, dowiedzieć się o działaniach parafii i miejscowego biskupa, czy usłyszeć jakie ma dla nich propozycje ich dom kultury.

Startuje Meloradio – nowa stacja radiowa Grupy Eurozet

W poniedziałek, 4 września br., punktualnie o 6.00 rozpocznie nadawanie Meloradio. To nowa stacja Grupy Eurozet kierowana do wszystkich, którzy szukają alternatywy od zgiełku i szumu informacyjnego. Zastąpi dotychczasowe Radio ZET Gold. Będzie można je usłyszeć w 22 polskich miastach.